آلومتک در بحران

0
۱,۷۲۹ بازدید

مرتضی ابراهیمی – مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام شرکت آلومتک بدون حضور سهام دار عمده یعنی شرکت سرمایه گذاری ملی ایران برگذار شد.

به گزارش جهان اقتصاد، مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام شرکت آلومتک در سالن همایش های تلاش برگزار شد اما حاضرین در جلسه فقط ۲۱٫۷۳ درصد حضور یافتند، بدین ترتیب این مجمع به علت عدم حضور سهام دار عمده یعنی شرکت سرمایه گذاری ملی ایران اعتبار خود را از دست داد و این مجمع در تاریخ دیگری برگذار خواهد شد.

هدف از برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام شرکت آلومتک انتخاب اعضای هیئت مدیره بود که ناکام ماند. حال سوال این جاست چرا مجمع انتخاب اعضای هیئت مدیره به علت عدم حضور سهام دار عمده به تعویق افتاد؟

شنیده های خبرنگار حاضر در مجمع این شرکت حاکی از است که این شرکت در وضعیت بسیار بد مالی قرار دارد و نیاز شدید به افزایش سرمایه دارد و اگر این افزایش سرمایه صورت نگیرد فعالیت های شرکت مختل خواهد شد و احتمال ورشکستگی این شرکت افزایش خواهد یافت.

یکی از سهام داران آلومتک در گفتگو با خبرنگار جهان اقتصاد در باره عدم حضور سهام دار عمده در مجمع گفت: شرکت آلومتک زمینی بسیار ارزشمند در الموت قزوین دارد و سهام دار عمده با کد های فرعی سعی در خرید سهام آلومتک را دارد تا با فروش این زمین سود بالایی را به جیب بزند.

در حاشیه مجمع مدیر عامل این شرکت در پاسخ به یکی از سهام داران مبنی بر احتمال ادغام دو شرکت آلومراد و آلومتک گفت: شرکت الومتک برنامه ای برای ادغام با شرکت آلومراد ندارد.

به گزارش جهان اقتصاد، روز گذشته معاملات شرکت آلمتک در بازار پایه فرابورس به دلیل برخی تخلفات تایید نشده بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=77706