آقای قالیباف قصد فریب مردم را دارد

0
۹۰۵ بازدید

علیرضا ورچه-گروه سیاسی

برخی از کاندیداها ادعای اشتغال ۵ میلیونی و سه برابر شدن یارانه ها را نموده اند یا حتی سایتی برای کار یابی جوانان به راه انداخته اند که این اقدام آنها هیچ پیامی جز همان اقدامات عوام فریبانه و پوپولیستی دولت نهم و دهم نیست و نتیجه ای جز سرخوردگی و تحقیر جوانان برومند این مرز بوم را ندارد، خدا می‌داند در لابلای این حرف‌ها، برنامه‌ای وجود دارد یا نه ؟!

طاهره میرساردو، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: در مناظره وقتی از آقای قالیباف و رئیسی سوالی پرسیده می شد، بدون ورود به برنامه های خودشان، سعی می کردند، وارد مقولات غیرمرتبط شوند و دولت را تخریب کنند.

میرساردو در گفتگو با خبرنگار جهان اقتصاد افزود: نامزدهای اصول‌گرا گویی چیزی از قبل در ذهنشان آماده کرده  و می‌خواستند همان‌ها را بیان کنند. اگر خوب دقت کرده باشیم در  بخشی از مناظره قبل از اینکه سوال مجری از آقای قالیباف تمام شود، ایشان آماده برای جواب دادن بودند.

وی ادامه داد: قالیباف عمدتا به چیزهایی که مد نظر خودش بود می پرداخت. مثلا درباره برنامه آموزش و پرورش از ایشان سئوال شد، آقای قالیباف به سرعت در پاسخ، به حاشیه رفتند و گفتند که نباید در آموزش و پرورش تجارت شود و یا به مقوله وزیر آموزش و پرورش که جناب آقای دکتر جهانگیری به خوبی اشاره نمودند که در کجا بابت جرمی که هنوز اثبات نشده اسم یک وزیر و خانواده اش را لکه دار می نمایند و متاسفانه اینها از بداخلاقی های این دور از مناظرات است‌.

میرساردو گفت: در تمامی رسانه‌ها  به نقل از قوه قضاییه اعلام شد، کار خلاف قانونی توسط دختر وزیر آموزش و‌ پرورش صورت نگرفته است. من سوالی می‌پرسم. آیا خلاف قانون است کسی تجارت کند؟ آیا در این تجارت رانتی بوده که از طرف دولت به ایشان داده شده؟

وی ادامه داد: متاسفانه آقای قالیباف می‌خواست با طرح این موضوع مردم عام را فریب دهد. قطعا افراد تحصیل‌کرده هر حرفی را که ایشان بزند، قبول نکرده و تجزیه و تحلیل می‌کنند.

میرساردو در پایان گفت:

این واقعیت است که اطلاعات مردم به یک اندازه نیست. بنابراین آقایان قالیباف و رئیسی با تصور اینکه با عامه ای از مردم که یا کم اطلاعات و یا فاقد اطلاعاتند روبرو هستند که البته این موضوعی کاملا غیر واقعی است و به مدد دولت تدبیر و امید رسانه ها ی مجازی در جای جای ایران اسلامی حضوری فعال دارند. اگر آقای قالیباف به همین شکل صحبتهای‌شان را ادامه دهند،  برای مردم، عادی  شد ه و از سوی آنها نادیده گرفته خواهد شد. زمانی که مطلبی غیرواقعی را چند بار تکرار کنیم، نتیجه عکس خواهد داد. پس واقع گرایی و راستگویی بهترین استراتژی در انتخابات است‌.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=59608