آغاز ثبت‌نام تهرانی‌ها در طرح اقدام ملی مسکن از ۳۰ آذر

0
۱,۰۱۸ بازدید

ثبت‌نام استان‌های تهران، البرز از ۳۰ آذرماه آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، ثبت‌نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مربوط به ۲۳ اداره کل راه و شهرسازی باقیمانده در چهار فاز مجزا تا پایان آذرماه اجرا می شود.

فازهای چهارم تا هفتم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای استان های سراسر کشور تا ۳۰ آذرماه به طول می انجامد.

فاز چهارم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن درشش استانِ سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی انجام می شود و در فاز چهار،  این ۶ استان ثبت نام طرح اقدام ملی  از ۱۹ آذرماه به مدت سه روز شروع شد.

زمان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در فاز پنجم برای ۶ استان دیگر  از ۲۳ آذرماه و استان های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان جزو ۶ استانی هستند که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در فاز پنجم برای آنها انجام خواهد شد.ثبت نام استان‌های تهران، البرز، قزوین، جنوب کرمان، کرمان از ۳۰ آذرماه آغاز می‌شود.

**اتمام ظرفیت ۹ شهر طرح اقدام ملی در فاز چهارم

از سوی دیگر نیز دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی ضمن اعلام آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی در استان های فاز چهارم این طرح از پایان ثبت نام در ۹ شهر این استان ها خبر داد و گفت: ثبت نام طرح اقدام ملی از ۱۹آذر تا ساعت ۲۴ روز جمعه ادامه دارد.

این گزارش می افزاید:ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان های خراسان رضوی، ایلام، ایرانشهر، آذربایجان غربی و سمنان آغاز شده است تاکنون در ۹ شهر تکمیل ظرفیت شده و به اتمام رسیده است.

به گفته دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، در استان سمنان شهرهای سمنان و شهمیرزاد، در استان ایلام شهرهای آبدانان، آرکواز، ایلام و سرابله، در استان آذربایجان غربی شهرهای اشنویه و شاهین دژ، و در استان خراسان رضوی شهر کاشمر از جمله شهرهای استان های فاز چهارم طرح اقدام ملی هستند که ظرفیت آن‌ها تکمیل شده است.گفتنی است، تاکنون طرح اقدام ملی مسکن در ۱۳ استان به اتمام رسیده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=103671