کد خبر: 6644
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳

آشنا: انتخاب سرافراز معنادار بود

آشنا: انتخاب سرافراز معنادار بود

حسام الدین آشنا - مشاور فرهنگی رییس جمهور - با اشاره به انتخاب محمد سرافراز به عنوان رییس جدید سازمان صداوسیما، گفت: انتصاب سرافراز برای اهالی رسانه و افرادی که دغدغه‌ی مدیریت آینده صداوسیما را دارند، بسیار معنادار بود.

به گزارش ایسنا، وی که روز یکشنبه در نخستین همایش بین المللی مدیریت رسانه سخن می‌گفت، افزود: سرافراز، یکی از قدیمی‌ترین مدیران سازمان صدا و سیماست که پله های مدیریتی را گام به گام تا معاونت برون مرزی رسانه ملی طی کرد و هم اکنون این افتخار نصیبش شد که عهده دار یک ابرسازمان رسانه‌ای شود.

مشاور فرهنگی رییس جمهوری تصریح کرد: دولت از نقش‌آفرینی سرافراز استقبال می‌کند و همکاری‌های روشنی را بین دولت و صداوسیما در روزهای آتی پیش بینی می کند.

آشنا ابراز امیدواری کرد، در دوره جدید ریاست صدا و سیما از بسیاری سوء تفاهم ها و سوء تدبیرها جلوگیری شود.

وی اضافه کرد: به نظر می آید تجربه‌های رییس جدید سازمان صدا و سیما کلید گشایش بسیاری از مشکلات باشد.

مشاور رییس جمهوری اظهار کرد: در مدیر جدید رسانه ملی علاوه بر تجربه، دانش و مهارت هم وجود دارد و امیدوارم این انتصاب برای آینده کشور نوید همکاری اثربخش بین دستگاه ها شود.

آشنا خاطرنشان کرد: معتقدم در دوره جدید سازمان صدا و سیما باید تصمیات سخت گرفته شود و جراحی هایی در جهت تقویت اعتماد ملی به رسانه ملی صورت پذیرد.

مشاور فرهنگی رییس جمهوری افزود: امیدواریم در دوره جدید بیش از گذشته با تصمیمات علمی، چشم و ذهن مردم از رسانه‌های بیگانه منحرف و توجه شهروندان به رسانه ای که از پول و امکانات ملی تغذیه می شود، بیشتر معطوف شود.

آشنا ادامه داد: رییس جدید سازمان صدا و سیما باید تلاش های بسیار سختی برای برگرداندن بسیاری از هنرمندان، مدیران و کارآفرینانی داشته باشد که می توانستند در رسانه ملی همکاری کنند؛ اما درب این سازمان به روی آنان بسته بود.

مشاور فرهنگی رییس جمهوری، گفت: سازمان صدا و سیما در دوران جدید مدیریت خود، نیازمند جراحی درجهت تقویت اعتماد ملی به رسانه ملی است.