با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

آخرین وضعیت پروژه های قابل افتتاح ریاست جمهوری درجزیره قشم بررسی شد

0
۲۵۴ بازدید

آخرین وضعیت پروژه های قابل افتتاح ریاست جمهوری در بهمن ماه سال جاری درجزیره قشم در نشستی با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونین و مدیران سازمان شامگاه پنجشنبه در مرکز بین المللی رشد قشم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم ، در این نشست این پروژه ها در قالب سه معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری، فنی و زیربنایی و فرهنگی، اجتماعی و گردشگری ارائه و هر معاونت مشخصات، میزان پیشرفت و آخرین وضعیت هرکدام از پروژه های خود را بیان کردند.
براساس این گزارش عناوین موضوعی مهم ترین پروژه هایی که از سوی معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم قراراست در بهمن ماه سال جاری توسط ریاست جمهوری در جزیره قشم افتتاح شود شامل اسکله نفتی، پالایشگاه نفت خام فوق سنگین، تامین یوتلیتی %۸۰ آب و بخارپالایشگاه، تولید سیگارت، ساخت و تعمیر شناور، سردخانه، پرورش ماهی در قفس، تولید و پرورش میگو و مانند اینهاست.
همچنین پروژه هایی از قبیل توسعه اسکله بهمن، برج مراقبت فرودگاه، ساخت جاده ها و بلوارهای دسترسی به روستاها، ساخت میادین، بلوارها و مجتمع ها، تصفیه خانه ها، واحدهای وی آی پی، کمپ پارک ها و نظایر اینها هم از سوی معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان پروژه های قابل افتتاح ریاست جمهوری در بهمن ماه سال جاری در قشم در این نشست معرفی شد.
این گزارش حاکیست در این نشست همچنین اعلام شد که در حوزه معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم پروژه هایی از قبیل ساخت هتل و هتل آپارتمان، مجتمع های اقامتی و گردشگری، اقامتگاه های سنتی، مراکز بهداشتی، پزشک سرا، باغ های گردشگری و پیست های موتورسواری و دوچرخه سواری و چند پروژه دیگر در بهمن ماه سال جاری توسط ریاست جمهوری افتتاح خواهد شد.
در ادامه این نشست حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با برشمردن برخی ویژگی های این پروژه ها بر لزوم تلاش و جدیت معاونت ها و مدیریت های مرتبط با این پروژه ها برای آماده سازی آنها جهت افتتاح و آغاز بهره برداری در بهمن ماه سال جاری توسط ریاست جمهوری شد.
گفتنی است در پایان این نشست حسین مرادی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به اقدامات مدیریت متبوع خود در جهت معرفی دستاوردهای بزرگ سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه های مختلف بویژه در حوزه اقتصادی با پخش کلیپی تحت عنوان« قشم، سرزمین فرصت های طلایی » پروژه های قابل افتتاح در بهمن ماه سال جاری در جزیره قشم توسط ریاست جمهوری را به نمایش گذاشت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=121932