کی‌روش:دیگر اینجا مرا نمی‌خواهند

کارلوس کی‌روش در حاشیه اولین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در کشورمان در مورد شرایط اردو در تهران اظهار داشت: خیلی ساده قرار است سخت کار کنیم

 برنامه‌ریزی کردیم و خیلی خوشحالیم که از ورزشگاه آزادی که استاندارد جهانی دارد استفاده می‌کنیم. اردوی قبلی اولین اردوی آماده‌سازی ما بود و اتریش بعدی خواهد بود. با ۱۸ بازیکن شروع می‌کنیم و بقیه در آینده به ما ملحق می‌شوند.

وی در مورد اینکه نکونام، دژاگه و قوچان‌نژاد به اردوی اتریش می‌رسند یا خیر، تاکید کرد: فکر می‌کنم ۱۸ می تیم کامل داشته باشیم، البته چند بازیکن به خاطر حضور در باشگاه‌های‌شان دیرتر به اردو می‌آیند.

کی‌روش در خصوص اینکه قرار است فرگوسن به کمپ تیم ملی بیاید و «ادو» بازیکن سابق آرسنال نیز به جمع آنها اضافه می‌شود، تصریح کرد: در مورد قسمت اول، هیچ اطلاعی ندارم که منشأ این از کجاست. «ادو» مدیر ورزشی باشگاه کورینتیانس و دوست خوب من هم هست و به ما کمک خواهد کرد.

وی در مورد اینکه برخی بازیکنان خط خورده‌اند و آیا علی کریمی دعوت خواهد شد یا خیر، تاکید کرد: مهلت پایانی فیفا برای فرستادن لیست اولیه ۱۳ می است که درها باز است، اما ما یک فرآیند منطقی را دنبال می‌کنیم. تعدادی بازیکن در اردوی قبلی داشتیم و در این اردو نیز هستند که بازیکنانی که دعوت کردیم در اولویت هستند. علی کریمی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است و پارسال هم تصمیمی گرفت مبنی بر خداحافظی که پس از آن هم صحبت کرد. از صمیم قلب دوست داشتم بازیکنان بیشتری ببرم، عاشق بازی او هستم و نباید فراموش کنیم که در راه جام جهانی هم زحمت زیادی کشید.

کی‌روش در پاسخ به سوال خبرنگار رادیو آلمان مبنی بر اینکه چه برنامه‌ای برای لژیونر‌های خود دارید، عنوان کرد: در حال حاضر به صورت میانگین ۶۰ درصد آنها در داخل و ۴۰ درصد، خارج از ایران هستند. این بازیکنان تجربه بین‌المللی دارند که باید در جام جهانی آنها را داشته باشیم که بدون آنها نمی‌توانیم حتی به این مسابقات فکر کنیم.

نظرات شما

×

Comments are closed.