چهاردهمین بازار روز کوثر با هزینه اجرایی ۵۶ میلیارد ریال افتتاح شد

زینت هلیلی
اصفهان-خبرنگار جهان اقتصاد

چهاردهمین بازار روز کوثر در بلوار شفق و در محدوده منطقه ۱۳ شهرداری به مناسبت دهه ولایت از عید قربان تا غدیر با حضور شهردار اصفهان، اعضای شورای شهر و مدیران شهری و اهالی منطقه ۱۳و با هزینه اجرایی ۵۶ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید. به گزارش جهان اقتصاد، بازارهای کوثر به منظور کاهش هزینه‌های تردد و حجم ترافیک درون‌شهری، صرفه‌جویی در وقت شهروندان، کاهش آلودگی‌های محیط‌ زیست و حذف واسطه‌ها بین تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایجاد می شود. بازار روز کوثر ۱۴ در فضایی با عرصه ۲۷۷۰ مترمربع و مساحت ۴۷۰۰ مترمربع اجرایی شده، همچنین در طبقه زیرین این بازار پارکینگی به مساحت ۲۷۰۰ مترمربع ، فروشگاه، انبار و محل بازی برای کودکان احداث شده است.

دراین بازار، شهرداری تمام مایحتاج عمومی و سبد کالاهای مورد نیاز خانواده ها را با ۱۰ تا ۴۰ درصد تخفیف نسبت به دیگر فروشگاه‌های موجود در شهر عرضه می‌کند.ضرورت توسعه کیفی فروشگاه های کوثر مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان در آیین افتتاح چهاردهمین بازار روز کوثر گفت: تکریم مشتری و توجه به نیاز آنان مولفه ای است که در فروشگاه های زنجیره ای باید مورد توجه قرار گیرد.
محمد مجیری اظهار کرد: مشتری مداری و فضای رقابتی بازار از جمله مواردی است که برای توسعه کیفی و کمی فروشگاه ها باید مد نظر قرار داد، زیرا توجه این موضوعات تاثیر بسزایی در رونق کسب و کار دارد. وی با اشاره به گسترش کمی فروشگاه های زنجیره ای در سطح شهر گفت: تکریم مشتری و توجه به نیاز آنان مولفه ای است که در فروشگاه های زنجیره ای خارج از کشور نیز بسیار اهمیت دارد و موجب رشد کیفی خدمات این فروشگاه ها شده است که از این تجربیات باید در داخل استفاده کرد. مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان با اشاره به سیاست گذاری های وزارت صنعت، معدن و تجارت در توسعه فروشگاههای زنجیره ای افزود: این سیاست ها در جهت رونق فروشگاه های بزرگ و ساماندهی فروشگاه های خرد ایجاد می شود که در این بین توجه به نیاز شهروندان و توسعه کیفی فروشگاه ها باید مورد توجه قرار بگیرد.

نظرات شما

×

Comments are closed.