پیراهن تیم ملی صدای همه را در آورده است

مشخص نیست اسپانسر پیراهن تیم ملی فوتبال ایران چه کار می‌کند که در فاصله کمی بیش از یک ماه تا جام جهانی 2014 برزیل، فغان ملی‌پوشان ایران از دست کیفیت پیراهن‌هایشان به هوا بلند شده است.

به گزارش ایسنا، کمی بیش از یک ماه تا شروع بزرگ‌ترین رقابت فوتبالی جهان زمان مانده و تیم ملی به تازگی اولین اردوی آماده سازی‌اش را برگزار کرده است.

اردویی که در آفریقای جنوبی برگزار شد، از همان ابتدا جار و جنجال داشت. ملی‌پوشان استقلال و سپاهان حاضر نشدند چون تیم‌هایشان در لیگ قهرمانان آسیا بازی داشتند. این کار باعث شد که کی‌روش اردو را با تیمی نصف و نیمه شروع کند و حتی تا پای خط زدن سپاهان هم پیش رفت اما این همه ماجرا نبود.

تیم ملی در آفریقای جنوبی اردو زده بود و سه بازی با تیم‌های لیگ آفریقا انجام داده بود و به نظر می‌رسید همه چیز در اردوی تیم ملی آرام و خوب است تا این که صحبت‌های کارلوس کی‌روش خواب را از چشم‌ها ربود.

سرمربی پرتغالی تیم ملی گفته بود که کیفیت لباس‌های تیم ملی بد بوده و تعدادش هم کافی نبوده است. او به شدت از شرکتی که پیراهن‌های تیم ملی را تامین کرده است انتقاد کرد و حتی گفت که ملی‌پوشان در دو هفته‌ اقامت در آفریقای جنوبی یک دست گرمکن داشته‌اند که مجوبر بودند هر روز آن را بشویند تا قابل پوشیدن باشد!

نظرات شما

×

Comments are closed.