پنجعلی: تهمت ها باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شده/ تراکتورسازی از نظر فنی افت نخواهد کرد

۱۳۹۵/۱۱/۱۶
نویسنده: ورزش

خبرگزاری آریا نوشت: محمد پنجعلی، پیشکوست باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آریا، حواشی بوجود آمده پیش از دیدار پرسپولیس برابر تراکتورسازی را موجب تحریک و ناراحتی هواداران دانست.
محمد پنجعلی در خصوص حواشی بوجود آمده اظهار داشت:
فکر می کنم بازی خوبی شود، البته حساسیت این دیدار را بیش از حد زیاد کردند. یک سری صحبت هایی شد که اصلا نباید مطرح می شد. تهمت های بی پایه و اساسی به پرسپولیس زده شد. اینکه بردهای پرسپولیس برنامه ریزی شده بود، حرفهای درستی نیست. ما باید به فوتبال پاک کمک کنیم، نه اینکه به بحث های بیهوده دامن بزنیم. با توجه به اینکه پرسپولیس از اشتباهات داوری خیلی متضرر شده است. صحبت هایی که در چند روز اخیر در خصوص این بازی زده شد، تنها حساسیت این دیدار را بالا برد و باعث تحریک هوادان و ناراحتی آنها می شود. من نمی دانم این افراد چه هدفی را دنبال می کنند.
این پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره بازی حساس فردا نیز گفت:
دو تیم مدعی قهرمانی هستند و درست است که پرسپولیس ۶ امتیاز بیشتر از تراکتورسازی اندوخته، اما این اختلاف امتیاز دلیل نمی شود بازی یک طرفه ای را شاهد باشیم. تراکتوری ها با پیروزی در این دیدار خیلی به ادامه فصل امیدوار خواهند بود ولی کاش چنین حواشی قبل از این دیدار درست نمی شد.
وی در ادامه به غیبت چند مهره تراکتورسازی اشاره کرد و اضافه کرد:
وقتی تیمی تا اینجای فصل در کورس قهرمانی قرار دارد، مطمئنا تمامی مهره تاثیرگذار هستند. خود پرسپولیس هم در دیدار برابر چند مهره اصلی خود را در اختیار نداشت اما بازهم توانست به پیروزی برسد، بنابراین تاثیری در روند تیم نخواهد داشت. کادر فنی تیم ها مسلما چنین شرایطی را در طول فصل پیش بینی می کنند. تراکتورسازی نیز در این بازی از نظر فنی افت نخواهد کرد.
پنجعلی با بیان اینکه سه امتیاز بازی فردا نقش مهمی در قهرمانی پرسپولیس خواهد داشت افزود:
این سه امتیاز در راه قهرمانی پرسپولیس می تواند خیلی مهم باشد. آنها می توانند با خیالی آسوده نسبت به رقبا لیگ را ادامه دهند. هر چند بازهم نمی توان حاشیه امنیت صد در صدی برای پرسپولیس متصور شد. چرا که فوتبال، غیر قابل پیش بینی است.
ایشان در خصوص پیش بینی بازی فردا گفت:
باید دور از تعصب بگویم پرسپولیس می تواند برنده باشد. نه تنها من، به اعتقاد بسیاری از کارشناسان پرسپولیس در این فصل شرایط مطلوبی را پشت سر می گذارد و بهترین نمایش را در زمین فوتبال دارد.

نظرات شما

×

Comments are closed.