مدیرعامل شرکت داده‌ورزی «سداد» عنوان کرد: تأسیس سامانه ثبت نام اربعین توسط بانک ملی ایران

خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) نوشت: بانک مرکزی اخیرا اعلام کرد که اقدامات لازم برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی را انجام داده و از شبکه بانکی نیز درخواست کرد نیازهای بانکی زوار در این ایام را برطرف کنند.
«فرامرز خالقی» مدیرعامل شرکت داده‌ورزی سداد در گفت‌وگو با ایکنا درباره اقدامات بانک ملی ایران برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی اظهار کرد: بانک ملی علاوه بر اقداماتی که سایر بانک‌ها در این ایام انجام می‌دهند، گام بزرگتری را برداشته و توسط شرکت سداد، سامانه ثبت نام و پشتیبانی از حرکت مهم اربعین را طراحی کرده است.

وی ادامه داد: سامانه «سماح» که برای مشتاقان حضور در اربعین حسینی طراحی شده به درخواست بانک ملی و سازمان حج و زیارت و توسط کارشناسان شرکت سداد طراحی و پیاده‌سازی شده و اکنون پشتیبانی می‌شود.
مدیرعامل شرکت داده‌ورزی سداد یادآور شد: شاید عده‎ای از این موضوع اطلاع نداشته باشند اما اگر وارد سامانه «سماح» شوید، آرم بانک ملی را مشاهده کرده و اگر وارد راهنمای آن شوید، آرم سداد را مشاهده خواهید کرد و به نظرم هم بانک ملی و هم سداد، نقش به سزایی را در این ایام ایفا خواهند کرد.
خالقی در پایان گفت: همچنین دستگاه‌های خود پرداز بانک ملی در مناطق مرزی برای رفاه حال زائران محترم تعبیه شده است و بانک ملی، کما فی السابق، در این زمینه پیشگام بوده و در خدمت حرکت‌های مردمی است.

نظرات شما

×

Comments are closed.