فروش محصولات ایران خودرو در سایت های تقلبی فروش!

۱۳۹۶/۱۰/۲۳

ایران خودرو هشدار داد:

گروه تولید-گروه صنعتی ایران خودرو نسبت به فعالیت برخی سایت های تقلبی فروش محصولات این خودروسازی هشدار داد و با تاکید برای پیگیری و برخورد حقوقی و قضائی با این اقدام، از مردم خواست در خرید خودرو دقت نظر لازم را داشته باشند.

به گزارش جهان اقتصاد، دربیانیه این گروه خودروسازی آمده است: «اخیرا مشاهده شده است که برخی سایت ها با آدرس اینترنتی و طراحی ظاهری شبیه به وب‌سایت رسمی فروش محصولات ایران خودرو ایجاد شده است. گروه صنعتی ایران خودرو فعالیت تمامی این وب سایت ها یا مسیرهای ارتباطی دیگر را تائید نکرده و تاکید می کند که تنها کانال ثبت نام محصولات ایران خودرو سایت esale.ikco.ir است.

بی‌شک اقدام های حقوقی و قضائی لازم در اسرع وقت برای مقابله با این وب سایت های مشابه و تقلبی به عمل خواهد آمد اما همزمان با این اقدامات از هموطنان عزیز درخواست می شود، هنگام ثبت نام و خرید محصولات ایران خودرو از صحت و سقم کانال‌های ارتباطی اطمینان حاصل کنند.همچنین تاکید می شود که در هنگام واریز وجه، حتی در نمایندگی های رسمی نیز اطمینان داشته باشند که پول صرفا به حساب گروه صنعتی ایران خودرو واریز می شود.

گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به اعتماد و همراهی مشتریان گرانقدر، وظیفه خود می داند تا علاوه بر اجرای طرح های متنوع فروش، راه های ایمن و آسانی را برای ثبت نام و خرید این محصولات تدارک ببیند که این مسیرها صرفا وب سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو و نمایندگی های رسمی و معتبر گروه در سراسر کشور است.»

نظرات شما

×

Comments are closed.