فرسایش کوره ها مهمترین مشکل یک شرکت بورسی

مرتضی ابراهیمی – جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم شرکت آلومراد با حضور اکثریت سهامداران، اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، نماینده سازمان بورس و بازرس قانونی تشکیل شد.

به گزارش جهان اقتصاد، در ابتدای این جلسه قاسمی مدیرعامل شرکت گزارش هیئت مدیره را قرائت کرد و گفت: شرکت آلومراد با حضور خود در صنعت فلزات اساسی توانسته موفق عمل کند. این شرکت با خطوط تولیدی خود که عمدتا اروپایی و آمریکایی هستند فعالیت می کند.

وی ادامه داد: تعداد سهام معامله شده در سال گذشته نسبت به سال ۹۴ بیشتر شده است. شرکت آلومراد در حال مقابله با مشکلات و مسائل شرکت است و حرکت رو به جلویی دارد. حضور در بازارها و حفظ پیشگامی در این صنعت نیاز به حمایت همه جانبه از این شرکت و همچنین نقدینگی مورد نیاز برای تامین به موقع مواد و مصالح و کسری ماشین آلات و تجهیزات لازم دارد.

وی افزود:  کوره ها قلب تپنده تولیدات شرکت می باشد که به دلیل گرما و عملیات تولید، فرسایش پذیر بوده و در دوره های تعریف شده نیاز به بازسازی دارند که در مقاطع مختلف تعمیرات مستمر انجام می پذیرد.

وی عنوان کرد: این شرکت برای تولید راد آلومینیومی از آخرین تکنولوژی موجود در دنیا که تولید راد به روش properzi است، بهره می گیرد که تولید کننده ماشین آلات آن یک شرکت ایتالیایی است. محصول تولیدی این شرکت که در بین تولید کنندگان ایرانی از نظر کیفیت و بسته بندی منحصر به فرد است.

در ادامه جلسه نادریان بازرس قانونی گزارش حسابرس را قرائت کرد و اظهار نظر مشروط نسبت به صورت های مالی ارائه کرد.

پس از آن قاسمی مدیرعامل شرکت در پاسخ به بند حسابرس مبنی بر مغایرت های سنواتی گفت: عمده مغایرت ها سنواتی بوده و شرکت تیم جداگانه ای را تعیین کرده تا در سال جاری مدارک را تکمیل و رفع مشکل نمایند. وی در پاسخ به بند حسابرس برای تسهیم هزینه ها نیز بیان داشت: ما سیستم جداگانه ای برای هزینه های آلومتک و آلومراد داریم و بخش تسهیم هزینه ها هم متناسب با تعریف هزینه ها است. اما تیم حسابداری می تواند بهتر هم عل کند و در این جهت نیز تلاش می شود.

در ادامه نیز صورت های مالی شرکت به تصویب مجمع عمومی عادی سالیانه رسید.

اعضای هیئت مدیره انتخابی به شرح زیر است

شرکت آلومتک

شرکت پیشگام صنایع آلومینیوم

شرکت ارمغان تجارت مهرگان

شرکت شهر صنعتی پارسیان نور

شرکت نیروصنعت پارس نور

مرتضی ابراهیمی

ایمیل: news.morteza@gmail.com وبلاگ: http://economy-communications.blog.ir

نظرات شما

×

Comments are closed.