فراکسیون قرآن مجلس پیگیر حواشی ادغام دو اتحادیه مؤسسات قرآنی کشور

۱۳۹۷/۰۸/۲۸

خبرگزاری ایکنا نوشت: حجت‌الاسلام و المسلمین نصرالله پژمانفر، رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی، درباره برنامه‌‌ها و جلسات آتی این فراکسیون گفت: قرار براین بود که روز سه‌شنبه، ۲۹ آبان، نشست مشترکی با محمدباقر نوبخت، ردیس سازمان برنامه و بودجه، برگزار شود که به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها به زمان دیگری موکول شد.

رئیس فراکسیون قرآن مجلس افزود: همچنین نشست با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیگر برنامه‌های ما بود که آن هم به دلیل تداخل برنامه‌ها منتفی و در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص حواشی و اختلافات پیش آمده در موضوع ادغام دو اتحادیه مؤسسات قرآنی کشور گفت: در این زمینه بنا داریم نشستی با حضور محمدرضا مخبر دزفولی، رئیس شورای توسعه فرهنگ قرآنی و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و جمعی از مسئولان و مدیران ذی‌ربط برگزار کنیم تا نتیجه مطلوبی حاصل شود.

یادآور می‌شود چند سالی است که بحث ادغام اتحادیه تشکل‌های قران و عترت کشور و اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی کشور مطرح شده است و با وجود ادغام اتحادیه‌های قرآنی هر استان طی ماه‌های اخیر، اما ادغام کشوری دو اتحادیه همچنان بی‌سرانجام مانده و حواشی زیادی را دامن زده است.

نظرات شما

×

Comments are closed.