سرمایه “چفیبر” دو برابر شد

مرتضی ابراهیمی – فروش دارایی یک شرکت بورسی برای تجاری شدن

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت تولید فیبر ایران با حضور بیش از ۷۵ درصد سهام داران تشکیل شد.

به گزارش جهان اقتصاد، بر اساس آگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ ۱۸ آذر  ۱۳۹۶در خصوص دعوت به مجمع عمومی فوق العاده روز چهار شنبه مورخ ۲۹ آذر ۱۳۹۶درمحل تهران، خیابان استاد نجات اللهی، نبش خیابان ورشو، پلاک ۲، خانه اندیشمندان علوم انسانی   برگزار گردید.

در شروع جلسه مجمع براساس رأی‌گیری به‌عمل‌آمده در جلسه مجمع عمومی، اعضای هیئت‌رئیسه به‌شرح ذیل انتخاب گردیدند: آقای مسعود غلام زاده لداری  به‌عنوان رئیس مجمع ، خانم  الهام خلیلی  به‌عنوان ناظرمجمع ،آقای محمدرضا حاصلی  به‌عنوان ناظرمجمع  و آقای علی منصوری  به‌عنوان منشی مجمع.

در ادامه ایی جلسه مجمع با افزایش سرمایه ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سهام به قیمت اسمی هر سهم ۱۰۰ تومان موافقط کرد. یعنی افزایشز۱۰۰ درصدی سرمایه.

به گزارش جهان اقتصاد، با توجه به زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶ شرکت، افزایش سرمایه فوق تا زمان برگزاری این مجمع نزد مرجع ثبت شرکت ها به ثبت خواهد رسید.

اصلاح ماده مربوطه در اساسنامه ماده ۵ اساسنامه به شرح زیر تغییر یافت: سرمایه شرکت: سرمایه شرکت مبلغ دویست میلیارد ریال منقسم به دویست میلیون سهم با نام یک هزار ریالی می باشد که صد درصد بهای آن پرداخت شده است.

به گزارش جهان اقتصاد، در حاشیه مجمع یکی از سهام داران سوالاتی در خوصوص افزایش سرمایه شرکت داشت مبنی بر ان که با توجه به تغییر فعالیت شرکت به یک شرکت تجاری نیاز به افزایش سرمایه بسیاری است لذا این مقدار افزایبش سرمایه آینده شرکت را با مشکل مواجه خواهد کرد که مدیران شرکت در پاسخ به سوالات این سهام دار خورد پاسخ دادند، در صورت لزوم و صلاح دیدی هیئت مدیره دارایی های شرکت را به فروش خواهد رساند و یا مجدد اقدام به افزایش سرمایه شرکت خواهد کرد.

به گزارش جهان اقتصاد، بعد از برگزاری مجمع خبر بر روی کدال قرار گرفت مبنی بر فروش برخی از دارایی های شرکت تولیدی فیبر ایران که برخی از ان ها شامل الکترومتور، کمپرسور، ژنراتور برق و …. است. این شرکت در نامه ای به سازمان بورس اعلام کرده است فروش دارایی های این شرکت تغییر محسوسی بر عملکرد شرکت تولیدی فیبر ایران نخواهد داشت.

پیش بینی سود”چفیبر”

طبق گزارش جدید کدال از شرکت تولید فیبر ایران طی نامه شماره ۴۰۱۰۹مورخ ۴ دی ۱۳۹۶ پیش بینی درآمد هر سهم برا ی سال منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ با سرمایه ۲۰۰,۰۰۰ میلیون ریال مبلغ ۲۰ ریال بطور خالص (پس از کسر مالیات)می باشد.

مرتضی ابراهیمی

ایمیل: news.morteza@gmail.com وبلاگ: http://economy-communications.blog.ir

نظرات شما

×

Comments are closed.