سازمان نظام صنفی رسانه‌ای در دستور کار هیات دولت

۱۳۹۵/۱۲/۰۹

خبرگزاری آریا نوشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور گفت: لایحه سازمان نظام صنفی رسانه ای برای بررسی و طرح وارد صحن هیات دولت شده است.

سیدرضا صالحی امیری بامداد دوشنبه در بدو ورود به استان گلستان در فرودگاه بین المللی گرگان اظهار داشت: کار بررسی نهایی این لایحه هفته گذشته در کمیسیون فرهنگی هیات دولت به پایان رسید و مورد تصویب قرار گرفت.
وی تصریح کرد: این لایحه هم اکنون در نوبت طرح و بررسی در هیات دولت قرار دارد که پس از بررسی و تصویب نهایی آن، به مجلس ارائه خواهد شد.
دکتر صالحی امیری ادامه داد: امید داریم با تصویب نهایی و تسریع در اولویت‌ بررسی در هیات دولت، از سوی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و با تاکیدات اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس نیز مورد تصویب قرار بگیرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از این در آئین گشایش نمایشگاه مطبوعات امسال از بررسی لایحه ای به نام لایحه سازمان نظام رسانه ای در دولت خبر داده و گفته بود که این لایحه به زودی پس از اعلام نظر کارشناسی، تقدیم مجلس شورای اسلامی می شود.
وی همچنین در سفر به مازندران گفته بود که با تشکیل سازمان نظام رسانه ای؛ مشکلات رفاهی، بیمه، رسیدگی تخلفات رسانه ای در مطبوعات، خبرگزاری ها و سایت های خبری زیر پوشش مستقیم و تخصصی این سازمان قرار خواهد گرفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بامداد دوشنبه از طریق فرودگاه بین المللی گرگان وارد استان گلستان شد.
حضور در جلسه شورای اداری استان، شرکت در آئین پایانی جشنواره قرآن و عترت و رونمائی از دانشنامه گلستان از برنامه های سفر یکروزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان است.

نظرات شما

×

Comments are closed.