رئیس اسبق برنده انتخابات شد

انتخابات اتحادیه مشاوران املاک برگزار شد

ایسنا در آخرین ساعات روزدوشنبه درگزارشی که روی خروجی خود قرارداد از پایان شمارش آرای انتخابات اتحادیه مشاوران املاک خبرداد.

در این خبر آمده است: پس از اعلام نتایج آرای انتخابات اتحادیه مشاوران املاک، مصطفی قلی خسروی بیشترین رای را از آن خود کرد تا پس از وقفه‌ای چندساله دوباره ریاست این اتحادیه را در دست بگیرد.

در ادامه این گزازش آمده است: امروز(دوشنبه) انتخابات اتحادیه مشاوران املاک برگزار شد که طی آن به ترتیب مصطفی قلی خسروی ۲۴۰۵ رأی، حسام عقبایی ۲۰۷۳ رای، عبدالله فرجی ۱۴۴۹ رای، علی اصغر مرادزاده ۱۱۲۶ رای، نسرین آبی‌ور ۱۰۸۸ رای، احمد آذری ۱۰۲۹ رای، سعید لطفی ۸۶۲ رای به دست آوردند. محمدصادق کاشانی نیز به عنوان بازرس انتخاب شد.

پس از اعلام نتایج آرا مصطفی قلی خسروی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: طبق قانون نظام صنفی دیگر انتخابات داخلی برگزار نمی‌شود لذا هر کس که بیشترین رای را بیاورد به عنوان رئیس اتحادیه صنف انتخاب خواهد شد.

وی با بیان اینکه از کلیه عزیزانی که به بنده لطف داشتند و به من رای دادند، تشکر می‌کنم، افزود: امیدوارم طی چهار سال آینده بتوانیم اصلاحاتی در خصوص مالیات بر ارزش افزوده، کد رهگیری، داوری، همیار مسکن و سایر دغدغه‌های صنف مشاوران املاک انجام دهیم.

وی اضافه کرد: بنده با هیچ یک از هفت نفری که حائز بیشتری رای شده‌اند، مشکلی ندارم و گفت: امیدوارم با همدلی و همراهی سایر کسانی که رای آورده‌اند، بتوانیم در جهت رونق و عزت صنف مشاوران املاک گام برداریم.

شبکه تلگرامی اقتصاد سیاسی نیز درباره این انتخابات نوشت: محمدقلی خسروی درمورد انتخابات روزدوشنبه و برنامه کاری خود به عنوان رئیس این اتحادیه گفت: «باید خودمان را برای تحول آماده کنیم. تحول در تعامل با وزارت خانه ها و رایزنی برای کنترل نحوه پرداخت مالیات و موضوع ارزش بر افزوده که به یکی از معضل های جدی ما بدل شده است. همچنین موضوع دریافت کد رهگیری مالک و مستأجر هم باید به عنوان یکی از برنامه‌های آتی اتحادیه مورد توجه قرار بگیرد».

نظرات شما

×

Comments are closed.