جنگ اقتصادی با سیاهی لشکر فرمانده را منزوی می کند

نامه سرگشاده یک کارآفرین به رئیس جمهوری

یکی از کارآفرینان برتر اقتصادی خطاب به رئیس جمهوری کشورمان گفت: در هیچ جنگی سیاهی لشکر نه تنها قدرت پیروزی ندارد بلکه فرمانده را منزوی و از کار افتاده می کند.

به گزارش خبرنگار جهان اقتصاد، جلیل مکینه چی در نامه ای خطاب به حسن روحانی که نسخه ای از آن در اختیار جهان اقتصاد قرار گرفته است، ضمن آرزوی موفقیت برای دولت در شرایط سخت اقتصادی کشور، نوشت: آقای رئیس جمهور، شما اعلام جنگ اقتصادی کردید در حالیکه هر جنگی نیاز به افسران هوشیار، دانا و سربازان قوی و کارآزموده و پیاده نظامی منسجم و کارکشته دارد.

وی با تاکید بر اینکه در هیچ جنگی، سیاهی لشکر قدرت پیروزی ندارد، اضافه کرد: حضرتعالی باید تمامی افراد که عرق ملی، حب وطن و مردم کشور را دوست دارند و می توانند در شرایط فعلی کمکی به تحرک مثبت اقتصادی بازار کشور داشته باشند را در میدان عمل، به کار و کمک گیرید.

مکینه چی در ادامه نامه خود متذکر شد: اینجانب به عنوان تاجری که از سال ۱۳۵۹ در امر تجارت، واردات و صادرات کشور فعال بوده ام آمادگی خود را برای تامین مایحتاج کشور بدون انتقال ارز و فقط با سپردن ضمانت نامه بانکی سه ماهه به نام فروشنده اعلام می کنم.

این کارآفرین برتر اقتصادی یادآور شد: اینجانب در سال ۱۳۸۱ تعداد ۴ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ را با ضمانت نامه بانک ملی و بازپرداخت ۱۰سال که ضمانت نامه ها از کارکرد هواپیما باطل می شد را خریداری کردم(تمام مسئولان اقتصادی کشور در جریان کامل این امر بودند) که متاسفانه عملی نشد!

مکینه چی در پایان نامه خود خطاب به رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: در صورت اراده ای برای برطرف کردن مشکلات ورود کالا بدون انتقال ارز، اینجانب آمادگی کامل برای مذاکرات دقیق و بیشتر با کمیته های اقتصادی مختلف دولت به منظور رفع چالش های این حوزه را دارم.

 

نظرات شما

×

Comments are closed.