تکذیب پرداخت هزینه ۲میلیاردی وزارت تعاون به خبرنگاران

روابط عمومی وزارت تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی با تکذیب اظهارات یکی از نمایندگان استیضاح کننده علی ربیعی مبنی بر هزینه ۲ میلیاردی برای خبرنگاران با هدف مقابله با استیضاح، از وی درخواست کرد ضمن ارائه اسناد این هزینه ها، نام آن خبرنگاران را اعلام کند.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی، در اطلاعیه این وزارتخانه آمده است: صحبت های فریدون حسنوند نماینده موافق استیضاح ربیعی، بیش از همه توهین به جامعه رسانه‌ای و خبری کشور است؛ دوران این برداشت و نگاه که خبرنگاران قابل خریدند، مدتهاست در سیستم اجرایی به پایان رسیده است.
روزبه کردونی مدیر روابط عمومی وزارت تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی ابراز امیدواری کرده است، در عرصه سیاست بویژه در جریان استیضاح امروز ربیعی، اخلاق، ادب و انصاف و تقیدهای دینی فدا نشود.
در این اطلاعیه اعلام شده کل اعتبارات روابط عمومی وزارت‌خانه در یک سال به مراتب کمتر از رقمی است که این نماینده از آن سخن گفته زده است.
فریدون حسنوند بعنوان موافق استیضاح ربیعی در صحن علنی مجلس گفت:با ۲ میلیارد بودجه، دوستان خود را در روابط عمومی بسیج کردید که در مساله استیضاح بر دهان رسانه‌ها ققل بزنند.
جلسه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز گذشته در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 

نظرات شما

×

Comments are closed.