تخصیص ۲ میلیارد تومان اعتبار جهت رفع آسیب‌های اجتماعی جوانان

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از سیستان و بلوچستان، علی‌اصغر جمشیدنژاد، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار، یکم اسفندماه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان، گفت: در راستای اجرایی کردن پنج اولویت مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب جهت رفع آسیب‌های اجتماعی جوانان، ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به کمیته ملی جوانان اختصاص یافته که از این میزان، سهم سیستان‌ و بلوچستان ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی پیگیر دریافت سهم بیشتری برای حل معضلات و کاهش آسیب‌های اجتماعی جوانان استان باشند، افزود: اگر گزارش عملکرد خوبی به مرکز ارائه شود، می‌توانیم اعتبارات بیشتری نیز برای استان دریافت کنیم.
وی اظهار کرد: ضرورت‌ها، علایق و الزامات جوانان امروز با گذشته فرق کرده است، بنابراین باید شرایط روز را درک کرد و برای برآورده ساختن انتظارات جوانان، از پیشنهادات گروه مشاوران جوان استاندار بهره گرفت.
جمشیدنژاد راه‌اندازی خانه جوان را از اولویت‌های کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان‌ها دانست و در ادامه از تأمین اعتبار برای راه اندازی دو خانه جوان در زاهدان و چابهار برای سال آتی خبر داد.

نظرات شما

×

Comments are closed.