بهار کنسرت‌ها در پاییز سرد

علیرضا ورچه-گروه فرهنگی

با فرا رسیدن ماه های محرم و صفر، اهالی موسیقی فرصت مناسبی پیدا کردند تا بعد از این ایام با برنامه ریزی دقیق تری کنسرت های خود را برگزار کنند.

حال بعد از اتمام ماه های عزاداری، اجرای کنسرت های جان گرفته و خوانندگان و موسیقی دانان در تلاش هستند تا دوباره، زنده در میان مردم هنرنمایی کنند.

در این گزارش چند کنسرت که قرار است به زودی اجرا شود را برای شما علاقه مندان به موسیقی معرفی می کنیم.

سیامک عباسی که به تازگی اولین کنسرت خود را اجرا کرده و بعد از مدت ها انتظار چهره خود را به علاقه مندانش نشان داده است، ۲۵ اذر ماه در ادامه برگزاری کنسرت های خود، ۲۵ آذر ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ اجرا خواهد داشت.

بنیامین بهادری که این بار چهره او به عنوان بازیگر در فیلم سلام بمبیی بر روی پرده سینما رفته است، در ۵ دی ماه کنسرت خواهد داشت. کنسرت او نیز در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و در دوسانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ اجرا خواهد شد.

محمد علیزاده هم در سالن نمایشگاه بین المللی و در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱ و در روزهای جمعه ۱۹ و ۲۰ آذر ماه کنسرت خواهد داشت.

از دیگر خوانندگان موسیقی پاپ که او هم در دی ماه در جمع علاقه مندان خود حاضر خواهد شد بایک جهانبخش است.

کنسرت این خواننده در ۲ دی ماه و در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و سانس های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۴۵ برگزار می شود.

اما حمید حامی در یک سانس  آن هم در روز دوشنبه ۲۹ آذر ماه و در ساعت ۲۱: ۳۰ دقیقه در تالار وحدت کنسرت برگزار می کند.

علاوه بر خوانندگان موسیقی پاپ، خوانددگان دیگر سبک ها هم آماده برگزاری کنسرت های خود هستند.

سالار عقیلی که خواننده سبک کلاسیک ایرانی است فردا در مجتمع فرهنگی و هنری بوعلی سینا شهر همدان در ساعت های ۱۸ و ۲۱ اجرا دارد. تهیه کنندگی آن امیر برجیان به عهده دارد.

یکی دیگر از کنسرتهایی که در آن سبک کلاسیک ایرانی خوانده می شود، کنسرت گروه راستان است که امشب در ساعت ۲۰ در فرهنگسرای نیاوران و در سالن خلیج فارس اجرا می شود.

سرپرست گروه، تار: آزاده امیری، خواننده: فرزانه نبی‌الهی، تنبک: مریم ملاف کمانچه: شیما بلوکی‌فر، عود: لیلا ظهیرالدینی، دف، دایره: صبا رمضان هستند.

لازم به ذکر است که این  برنامه ویژه بانوان است.

این سالن در ۴ ۱دی ماه نیز میزبان گروه نُوا است. سرپرست گروه و نوازنده تار: پویا دامادیف، خواننده: حسین شکری، عود: سامان ویژه، سنتور: آرش بلوری، کمانچه: کیان فراهانی، تنبک: مزدا دامادی، دف و کوزه: عرفان کامفر هستند که ساعت ۲۰ هنرنمایی خواهند کرد.

کنسرت گروه آرین کشیشی که سبک کاریشان تلفیقی است، سه شنبه ۱۶ آذر ماه و از ساعت ۲۰ در سالن رودکی اجرا خواند داشت.

گروه پازل که طرفداران زیادی پیدا کرده است، جمعه ۱۰ دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی از ساعت ۲۲ کنسرت خواهد داشت.

 

 

 

نظرات شما

×

Comments are closed.