بازسازی آبروی اصولگراها با آشغال های خیابانی!

۱۳۹۶/۰۸/۱۵

 

میثم سعادت-  “شهیندخت مولاوردی” دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی، در صفحات شبکه اجتماعی با انتشار عکسی از پیاده‌روی اربعین که در کنار جاده حجمی از بطری‌های خالی آب روی زمین ریخته، نوشته که «چه اندازه رفتارهایمان با امامان بزرگواری که برای زیارتشان سر از پا نمی‌شناسیم و نظافت را از ایمان می‌دانند، شباهت دارد؟!»

نقد ملاوردی به کثیفی مسیر پیاده روزی زوار بهانه ای شد برای اصولگرایان تا با ادبیات تخصصی خود، بار دیگر اصلاح طلبان را نشانه گیری کنند.

زشت ترین ادبیات را مجری مشهور صدا و سیما بر عهده داشت. یامین پور که سالهاست به عنوان نیروی شناخته شده اصولگرا، به نظریه پردازی برای این جریان مشغول است در توئیت خود نوشت الان توی طریق هستم هرچی آشغال می بینم یاد اون خانم میافتم بهش بگید زوار بیادش هستن… این توئیت البته از دید ملاوردی مخفی نماند و معاون رئیس جمهور در پاسخ آن نوشت «در سوگ اخلاق. برادرم زیارت قبول»

با این حال بحث و جدل درباره ادبیات این نوشته در شبکه های مجازی ادامه داشت. از جمله تقی دژاکام ستون نویس کیهان که بلافاصله در تایید صحبت دوست هم فکر خود نوشت خدا نور به قبر امواتت بباره که حالمون رو خوب کردی. هادی موسوی از کاربران توئیتر نیز در پاسخ به این روزنامه نگار نوشت حالا کاری ندارم که یامین پور خودش چه (…) هست و من هر وقت عکسش رو میبینم یاد چی می افتم، نکته اینه دژاکام چرا با آشغال حالش خوب میشه؟!

مرتضی ناعمه روزنامه نگار اصلاح طلب اما رویکرد متفاوتی داشت و در نقد این ادبیات نوشت « انشاالله به حق همین روزها کنار دشمنان امام حسین محشور بشی که کم از حرمله نداری» آذر منصوری عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت نیز در شرح این توئیت نوشت « شرحى بر این درد نتوان نوشت…»

وظیفه جدید ملاوردی: تهیه سطل زباله برای عراق!

رسانه های اصولگرا هم نقدهای تندی به عملکرد ملاوردی داشتند. گرچه ادبیات این رسانه ها قابل قبول تر بود و از هتاکی های سردبیران سایت های خبری اصولگرا خبری نبود. در این مطالب با اشاره به مسئولیت حقوق شهروندی ملاوردی، از وی خواسته بودند تا برای تعبیه سطل زباله در عراق مسئولیت پذیر باشد و اگر در مسیر کربلا سطل زباله ای قرار ندارد، مقصر ملاوردی و همفکران او در دولت هستند.

نظرات شما

×

Comments are closed.