انتفال آب به مرکز ایران ضروری است

مدیر عامل گروه تعاونی پیشگامان اذعان کرد:

گروه امورزیربنایی-مدیر عامل گروه تعاونی پیشگامان با بیان اینکه پیشگامان قسمتی از تفکر یزدی‌هاست و می ‎تواند به عنوان سرآمد تفکر و کارگروهی در کشور مطرح شود موثرترین راه برون رفت از شرایط فعلی اقتصادی را به کارگیری اعتماد مردم و جذب سرمایه ‎ های خرد آنها دانست.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، محمدرضا رضایی نژاد در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه این مجموعه از ظرفیت پول خرد جامعه استفاده کرده و امروز توانسته کارهای بزرگی انجام دهد و اینکه هر کار و فعالیتی یک زمان حیاتی دارد و روزی به پایان می‌رسد ادامه داد: اگر  مجموعه‌ای بخواهد تنها در یک زمان خاص فعالیت داشته باشد و هیچ موقع به خلاقیت روی نیاورد قطعا روزی به مشکل می‌خورد.

مدیر عامل گروه تعاونی پیشگامان افزود: یکی دیگر از اقداماتی که این مجموعه بر روی آن به صورت گسترده توجه کرده بحث انتقال آب است، به صورتی‌که با تاسیس شرکتی با شعار «آب برای دوستی» در قالب تعاونی برای شیرین کردن آب از دریا و انتقال آن به هرجایی از کشور که نیاز باشد به این مسئله ورود کرده و مبنای آن منافع سرمایه گذاران است.

وی با بیان اینکه با استفاده از ظرفیت‌های مردمی و کار تعاونی می‌توان آب را به استان‌هایی که با مشکل کمبود این ماده حیاتی روبرو هستند انتقال داد و زمینه‌ای را فراهم کرد تا مشکل در این زمینه رفع شود.

رضایی نژاد در ادامه با بیان اینکه این مجموعه تعاونی به عنوان یک بنگاه اقتصادی با بیش از ۴۲هزار سهامدار همواره در جست و جوی فعالیت های جدید است، اضافه کرد: این تعاونی هم اکنون در زمینه‌های از حمل و نقل، اینترنت، اپراتوری پست، توزیع مویرگی میوه، سهامداری بیمه، ایجاد زیرساخت های بندر خشک، انرژی های خورشیدی و آب فعال است.

عضو شورای اقتصاد مقاومتی استان با انتقاد از وجود قوانین متعدد برای ممانعت از اجرای یک طرح یادآور شد : این در حالی است که برای اجرای آن، تعداد قوانین محدود می شود از این رو حمایت دولت از تعاونی های موفق و اجرای درست و صحیح قوانین این بخش، می تواند زمینه ساز تحول در اقتصاد شود.

نظرات شما

×

Comments are closed.