امام‌جمعه‌ی پاوه: فعالیت‌های بنیاد برکت مخلصانه است

فرارو نوشت: امام‌جمعه‌ی پاوه گفت: بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) توسط نیروهای مخلصی اداره می‌شود.

وی افزود: آن‌گونه که من شاهد بوده‌ام این بنیاد به اندازه‌ی ۱۰ سال از نظر بودجه، نیرو و تجهیزات در منطقه پاوه کار انجام داده است.

ماموستا ملاقادر قادری در خصوص فعالیت‌های بنیاد برکت افزود: شرکت برکت‌تل وابسته به بنیاد برکت به عنوان مجری طرح سلامت الکترونیک تا سال ۹۴ در شهرستان پاوه به خوبی فعال بوده است به گونه ای که مردم بخش ها و روستاهای پاوه پایش سلامت شدند.

وی ادامه داد هدف از اجرای این طرح نیز آن‌گونه که به من گفته‌اند اتصال مناطق محرومی مانند پاوه و روستاهای این شهرستان به شبکه‌ی بهداشت و درمان پایتخت بوده است.

بنیاد اجتماعی و اقتصادی برکت برای اجرای طرح سلامت الکترونیک در منطقه‌‌ی منتخب پاوه ۹۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری کرده است.

براساس این طرح، تعداد ۲۲ روستا در اطراف پاوه تحت پوشش خدمات سلامت برکت قرار گرفته‌اند و جمعیت روستایی و شهری تحت پوشش این طرح نیز به ترتیب ۲۸ هزار و ۳۱ هزار نفر برآورد شده است.

بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تاکنون ۳ هزار و ۱۱۱ میلیارد ریال برای توانمندسازی اقتصادی، اقدامات زیربنایی،‌ آموزشی، فرهنگی، مذهبی، سلامت و بهبود وضعیت مناطق محروم و کم‌ترتوسعه‌یافته استان کرمانشاه هزینه کرده است.

نظرات شما

×

Comments are closed.