افزایش سرمایه برای حفظ رتبه اول توانگری در صنعت بیمه

مرتضی ابراهیمی – مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت بیمه سرمد، بر اساس آگهی منتشره در خصوص دعوت به مجمع عمومی فوق العاده در محل تهران،بلوار نلسون ماندل،تقاطع خیابان اسفندیار،نبش خیابان آرش غربی،پلک ۱۱۳ ،طبقه سوم برگزار گردید.

به گزارش جهان اقتصاد، براساس رأی گیری به عمل آمده در جلسه مجمع عمومی، اعضای هیئت رئیسه به شرح ذیل انتخاب گردیدند: آقای پرویز مقدسی به عنوان رییس مجمع، آقای بهروز اعتمادی به عنوان ناظر مجمع، آقای سید اصغر ابن الرسول به عنوان ناظر مجمع و آقای سید روح الله علیپور یزدی به عنوان منشی مجمع.

اسماعیل دلفراز، مدیر عامل و عضو هیات مدیره بیمه سرمد در ابتدای مجمع گفت:  افزایش سرمایه الزامی قانونی دولت است زیرا طبق قانون برنامه پنجم توسعه سرمایه شرکت های بیمه باید حداقل به یک هزار ۵۰۰ میلیارد ریال تا پایان سال ۹۶ افزایش یابد.

دلفراز افزود: افزایش سرمایه ارتباط نزدیکی با توانگری شرکت دارد و بیمه سرمد رتبه اول توانگری را در شرکتهای بیه دارد بنابراین افزایش سرمایه منجر خواهد شد تا بیمه سرمد توانگری خود را افزایش دهد.

مدیر عامل بیمه سرمد بیان داشت: پرتفوی بیمه ثالث در حداقل است زیرا این بیمه نامه زیان ده است.

عضو هیات مدیره بیمه سرمد در پایان گفت: پیش بینی صورت های مالی ۶ ماهه شرکت محقق شده است و صورت های مالی نشان می دهد که پیش بینی برای صورت های مالی ۹ ماهه نیز محقق شده است و انشاالله به پیش بینی سالیانه شرکت نیز دست خواهیم یافت.

در ادامه مجمع فوق العاده بیمه سرمد افزایش سرمایه شرکت از محل مطالبات و آورده نقدی به مبلغ ۵۰۰میلیون ریال به صورت قطعی موافق شد.

لازم به ذکر است قیمت اسمی هر سهم هزار ریال است.

در پایان این جلسه مجمع به آقای اسماعیل دلفراز (مدیرعامل شرکت) به شماره ملی ۰۸۷۰۳۸۷۳۵۹ وکالت با حق توکیل به غیر اعطا نمود تا نسبت به ثبت صورت جلسه حاضر در اداره ثبت شرکتها و امضا ذیل دفاتر مربوط و پرداخت هزینه های مترتبه اقدام نماید.

مرتضی ابراهیمی

ایمیل: news.morteza@gmail.com وبلاگ: http://economy-communications.blog.ir

نظرات شما

×

Comments are closed.